"Psi zřejmě nejsou smyslem našeho 

života, ale tomu mému dávají smysl"

                                                                 Roger Caras

FacebookGoogle Bookmarks
slideshow16 slideshow15 slideshow25 slideshow17 slideshow23 slideshow24 slideshow20 slideshow6 slideshow7 slideshow18 slideshow8 slideshow9 slideshow10 slideshow11 slideshow12 slideshow13 slideshow5 slideshow14 slideshow-1 slideshow2 slideshow4 slideshow19 slideshow3 slideshow21 slideshow22 slideshow26

Duhový most

Na nebesích je místo, kterému se říká Duhový most. Když umře zvíře, zvláště takové, které bylo někomu blízké, odchází za tento Duhový most. Pro naše milé kamarády tam jsou louky a kopce, kde mohou běhat a společně si hrát. Je tam spousta jídla, vody, slunečního svitu a naši přátelé jsou v teple a pohodlí. Všechna nemocná a stará zvířata jsou opět zdravá a při síle, kdo byl zraněn nebo zmrzačený, je nyní opět silný a zdravý, tak jak si ho v našich snech pamatujeme z dávných dnů a již minulých časů. Zvířata jsou šťastná a spokojená až na jednu maličkost: všechna postrádají někoho velmi zvláštního, někoho koho opustila. Hrají si a běhají spolu, ale přijde den kdy se jedno náhle zastaví a hledí do dálky. Jeho jasné oči pátravě pozorují, netrpělivé tělo se začíná chvět. Náhle vyběhne ze skupinky zvířat, letí přes zelené louky, rychleji a rychleji. Až se nakonec ty a tvůj kamarád sejdete v nesmírné radosti. Déšť šťastných polibků pokrývá tvou tvář, tvé ruce opět hladí milovanou hlavičku, znovu hledíš do těch přenádherných důvěřivých očí, jež nadlouho zmizely z tvého života, ale nikdy z tvého srdce. A přes Duhový most půjdete spolu a nikdy se už nerozejdete.

C.I.E. Sel. Jucca Dalido "BELLA"

 

 

Jucca Dalido "Bella"

 

Bellinko, tvůj odchod mě nikdy nepřebolí. Byla jsi jedinečná, nenahraditelná a já ti budu navždy vděčná za těch necelých 8 let, které jsme spolu prožily. Sbohem a jednou se zase setkáme!

1-Bella bye-001

 

* 24.07.2006 - † 14.03.2014

(Ch. Sel. Cartier Monzerat HOCKY x CIB Cartier Monzerat CADINE)

HD - A/A

CSNB - clear

MEZINÁRODNÍ ŠAMPION KRÁSY C.I.E

SELECTIONNÉ Belgie a ČR

KLUBOVÝ ŠAMPION CZ

GRAND ŠAMPION České republiky a Slovenska

ŠAMPION České republiky, Slovenska, Polska

Nejlepší chovná fena klubové výstavy Polsko 2012

Víťězka speciální výstavy + BOB Praha 2008

Klubová vítězka 2010

Nejlepší černá fena speciální výstavy 2010, 2012

Národní vítězka

Nejlepší fena v rase

Krajská vítězka

CRUFT's Kvalifikace 2011, 2013

CACs, CWCs, CACIBs, BOBs, BOG I., BOG II., BIS III.

Klubové a speciální výstavy: vždy výborná, CAC, BOB

Zkoušky: ZZO, ZOP, BH, FPR1, ZPU1

 

1-Bella nashledanou1-Bella basnickaBella last words