"Psi zřejmě nejsou smyslem našeho 

života, ale tomu mému dávají smysl"

                                                                 Roger Caras

FacebookGoogle Bookmarks
slideshow16 slideshow15 slideshow25 slideshow17 slideshow23 slideshow24 slideshow20 slideshow6 slideshow7 slideshow18 slideshow8 slideshow9 slideshow10 slideshow11 slideshow12 slideshow13 slideshow5 slideshow14 slideshow-1 slideshow2 slideshow4 slideshow19 slideshow3 slideshow21 slideshow22 slideshow26
pátek, 03 listopad 2017 16:29

Guns N´Roses a Great Gatsby

Napsal(a)

Krásní a povahově úžasní hafani jsou již ve svých nových rodinách

Tito vymazlení medvídci si našli parádní rodiny, kde jim bude moc dobře. Přejeme jim hlavně hromadu zdraví a radosti s novými páníky.

1-IMG 3204

1-IMG 3205

čtvrtek, 19 říjen 2017 17:40

Už máme 5 týdnů

Napsal(a)

Když bylo štěňátkům 5 a půl týdne, nafotili jsme fotečky v postoji a udělali nějaké portréty. Každý kdo ví o co se jedná mi dá za pravdu, že to není věc jednoduchá :-) Štěňata se různě melou, kroutí a poskakují...taky co by ne? Není to pro ně přirozené stát jako sochy a nechat na sebe blýskat...ale s hromadou piškotů namočených v masové konzervě a jiných pochutin a hlavně spoustou času a trpělivosti se vše podařilo a výsledek můžete posoudit sami.

Jinak jsou štěňátka už 2 krát odčervena, papají kvalitní holistické grain free granulky a jiné dobroty...jako domácí tvaroh, vařené telecí, hovězí a jiné maso, které je ještě ke všemu domácí. 

Brzy je čeká velký den, neboť budou čipována a dostanou první dávku očkování. Štěstí, že už je nemusím tetovat...to bylo vždycky řevu!!! :-)

Tak mrkněte na fotky a pokud máte zájem, máme stále naprosto neodolatelné kluky volné!!!! Jsou moc krásní, velmi vhodní na výstavy a chov, stejně tak pro sportovní kynologii, a hlavně Vám budou těmi nejlepšími rodinnými společníky!!! V žádném případě netrváme na vystavování, jde nám především o to, aby se kluci měli dobře :-)

 WhatsApp Image 2017-10-17 at 09.28.08

 

 

 

 

pondělí, 09 říjen 2017 00:00

Už máme 4 týdny

Napsal(a)

Vypadáme jako medvíďata

Už jsou to 4 týdny, co jsme se narodili. Pomalu začínáme ochutnávat i jiné pochutiny než mamičino mléko, a že nám to chutná!

Náše lidská máma nám udělala nějaké hezké fotečky, prý jsme moc krásní a vypadáme jako mláďata černého medvěda baribala :-) No, asi jsme fakt k sežrání, co? Máme už také oficiální jména, všechna musí začínat na písmeno G a moc se nám líbí.

Oba dva chlapečci jsou zatím volní k rezervaci. Neváhejte a vybírejte dokud je z čeho. Odběr možný koncem října.

GUNS N´ROSES - VOLNÝ K PRODEJI

1-IMG 2896

 

GREAT GATSBY - VOLNÝ K PRODEJI 

1-IMG 2864

 

GIULIETTA MIA - ZADANÁ

1-IMG 2912

 

GABRIELLE CHANEL - ZADANÁ

1-IMG 2936

 

 

 

 

Časná neurologická stimulace štěňátek

Super Dog Program je metoda, která byla vyvinuta kynologickými specialisty při americké armádě, aby zlepšila výkonnost psů, kteří byli používání k vojenským účelům. Tento program je podložen dlouholetým výzkumem, ve kterém bylo zjištěno, že časná neurologická stimulace může mít důležitý a trvalý efekt na zdraví. Vědecké studie prokázaly, že v rané době života má neurologická stimulace optimální dopad na celkové zdraví. Tato doba zahrnuje velmi krátké období života – od 3 do 16 dne věku štěňat – kdy se nervový systém rozvíjí nejrychleji a proto je důležité ho správně stimulovat.

Super dog program je několik jednoduchých cviků, které se provádějí s malinkými štěňaty od 3 do 16 dní věku. Jedná se o časnou neurologickou stimulaci, která prokázala pozitivní výsledky v oblasti zdraví: celkově posilují imunitní systém, funkci srdce a ledvin, lepší snášení stresových situací atd. Tato cvičení jsme praktikovali u našich předchozích vrhů a máme samé pohodáře a zdravulíny :-)

1- MG 6289

pondělí, 11 září 2017 16:04

Jsme na světě

Napsal(a)

Narodili jsme se 6.9.2017

První portréty štěňátek jsou tady!!! Třetí den jejich života jsme také začali cvičit "super dog program", o kterém se dočtete více v následujícím příspěvku.

Ještě máme chlapečky a jednu holčičku volnou, tak vybírejte, dokud je z čeho :-)

1-IMG 2798

Glitter03

Gboy02

Gboy04

Ggirl02

Ggirl03