"Psi zřejmě nejsou smyslem našeho 

života, ale tomu mému dávají smysl"

                                                                 Roger Caras

FacebookGoogle Bookmarks
slideshow16 slideshow15 slideshow25 slideshow17 slideshow23 slideshow24 slideshow20 slideshow6 slideshow7 slideshow18 slideshow8 slideshow9 slideshow10 slideshow11 slideshow12 slideshow13 slideshow5 slideshow14 slideshow-1 slideshow2 slideshow4 slideshow19 slideshow3 slideshow21 slideshow22 slideshow26

BŘEZOST CAYENNE POTVRZENA!!!
ZAČÁTKEM ZÁŘÍ OČEKÁVÁME NAROZENÍ ŠTĚŇÁTEK ZE SPOJENÍ:

 Veškeré novinky, zajímavosti a fotky štěňátek naleznete v aktualitách G vrhu

 Ch. Sel. CAYENNE NOIRE Bella´s Liberi X Ch. DEPECHE MODE Bella´s Liberi

 

 

kiki05

Dipp26

 CH. SEL. CAYENNE NOIRE Bella´s Liberi

"Kiki"  

(CIE. Sel. Rush Gucci Dalido x CIE. Sel. Jucca Dalido)

HD A/A, CSNB clear, eU free 

SELEKCE CZ

 ŠAMPION SK

 

Club CH. DEPECHE MODE Bella´s Liberi

"Dipp"

(CH. Woodlooks Just a Gigolo x CIE, CIB. Sel. Bon Chéri Bella´s Liberi)

HD A/A, CSNB clear, eU free

KLUBOVÝ ŠAMPION CZ

NEJLEPŠÍ ČERNÝ PES KLUBOVÉ VÝSTAVY CZ 2016

NEJLEPŠÍ ČERNÝ PES SPECIÁLNÍ VÝSTAVY CZ 2016

NEJLEPŠÍ DOROST KLUBOVÉ VÝSTAVY CZ 2015

 Rodokmen štěňátek

Glitter pedigree

 

Cayenne, které říkáme Kiki, je velmi krásná a vyjímečná fena. Je to elegantní a líbivá fena, má nůžkový skus, silné a krásné zuby, tmavé oko, velmi silnou kostru s prostorným hrudníkem a kvalitní, bohatou srst. Má milou, přítulnou povahu. Miluje děti a vlastně vše živé. Je tím nejlepším rodinným psem a přítelem. Jsem si jistá, že bude úžasnou maminkou a bude mít ta nejkrásnější mimina.

 

Kiki pochází z velmi pěkného C vrhu. I přesto, že mnozí ze sourozenců nejsou aktivní ve výstavním dění, jsou to nádherní a zdraví briardi. Typickým rysem pro celý C vrh je síla a pohoda - jsou to velmi mohutná zvířata s milými povahami.

Kiki je sestrou našeho krásného a výstavně úspěšného medvěda Cartyho (Cartier Noir), HD A, CSNB clear, eU free, Junior šampion CZ, Klubový šampion CZ, Klubový vítěz CZ 2015, 2 x Nejlepší černý pes klubových výstavy CZ. 

 

CAYENNE NOIRE

 

kiki09

 

DEPECHE MODE aka DIPP je náš mladý, překrásný pes s atraktivním rodokmenem. Je to pes střední výšky, silné a pevné kostry, vyniká velkou, silnou hlavou a excelentní kvalitou srsti, velmi elegantní a typický představitel plemene. Dipp pochází z našeho D vrhu, který je pro mne v mnoha ohledech jedinečný a proto jsem si ho vybrala jako otce nastávajících štěňat. Znám každého z jeho sourozenců a musím říct, že to jsou opravdu překrásná zvířata. Jeho sestra Lily je již multi šampionka, několikanásobná klubová vítězka mladých i dospělých, má složeny 2 zkoušky z výkonu, loni získala titul Selectionné CZ. Bratr Dream Black, který žije ve Francii, je již také šampionem a má titul Selectionné Francie. Dearest Herbert se loni stal briardem roku v obedience v Norsku. Co se zdravotních testů týče, rtg kyčlí 5 x A, 1 x A/B, eU negativní. 

V tomto vrhu očekáváme povahově i exteriérově vynikající štěňata se zajímavým rodokmenem.

 

DIPP

 

dipp20

 dipp14

Dipp11

Dipp10

1-Dipp01