"Psi zřejmě nejsou smyslem našeho 

života, ale tomu mému dávají smysl"

                                                                 Roger Caras

FacebookGoogle Bookmarks
slideshow16 slideshow15 slideshow25 slideshow17 slideshow23 slideshow24 slideshow20 slideshow6 slideshow7 slideshow18 slideshow8 slideshow9 slideshow10 slideshow11 slideshow12 slideshow13 slideshow5 slideshow14 slideshow-1 slideshow2 slideshow4 slideshow19 slideshow3 slideshow21 slideshow22 slideshow26

Ash se stal maskotem basketbalového týmu

 

IMG 9708

 

Přinášíme vám horkou novinku. Ash se díky své pilné docházce na basketbalové tréninky družstva mužů z Frýdku-Místku dočkal vytoužené pozice v týmu. Byl totiž oficiálně jmenován trenérem Petrem "Sokolem" Sabolem maskotem družstva. Ash je na svou novou roli očividně moc pyšný a hned v prvním zápase ve funkci dopomohl mohutným povzbuzováním svým upoceným lidským kamarádům k vítězství nad Havířovem. Ashe trošku mrzelo, že nevyšel čas na společné týmové foto, ale úspěch týmu má zkrátka přednost :)

Ash basket IMG 9948
  Ash sleduje útok svého týmu


"Ash si jednoznačně pozici maskota týmu zaslouží za svou účast na trénincích. Stal se součástí mužstva. Pravidelně dochází už od štěněte a pomáhá k dobré atmosféře v kolektivu. Je sice pravda, že není moc obvyklé, aby na basket chodil pes a museli jsme si chvilku zvykat. Občas totiž někoho nechutně poslintá nebo se naopak zase nemá náladu družit. Nikdo z nás ale není dokonalý," řekl s trochou nadsázky exkluzivně pro bellaribriards.cz trenér Sokol. "Jsme rádi, že nám dnes jeho přítomnost pomohla zvítězit v tomto důležitém utkání," dodal. Ashův páníček Véna pak doplnil: "Ash se na každý trénink moc těší. Jakmile si začnu chystat věci, okamžitě pozná, že se jede do sportovní haly a nedá pokoj, dokud ho nepustím do auta. Basket se mu prostě zažral do chlupů a nemůže bez něj být."


Přejeme Ashovi, aby byl v nové funkci úspěšný a přinášel svému týmu jen samá vítězství.


IMG 9706 IMG 9715